ГК Індустрія

Швидкоз'єми

Одним з основних показників ефективності і функціональності фронтальних навантажувачів DISD є можливість оперативної заміни навісного обладнання. Для даної операції вам знадобляться спеціальні швидкоз’ємні з’єднувачі (квік-каплери).

Пристрій «Quick Coupler» (англ.) являє собою деталь для заміни різного будівельного обладнання на вашому навантажувачі, що дозволяє оперативно зняти або встановити навісне знаряддя праці: ківш, розпушувач, грейфер та ін. Можливість швидкої зміни (монтажу) навісного обладнання дозволить мінімізувати витрати по часу, тим самим підвищити ефективність і продуктивність навантажувача.

Всі операції по заміні/встановленню обладнання з використанням гідравлічного квік-каплера може виконувати один оператор, здійснюючи операцію з кабіни навантажувача. Для цього оператору не знадобляться додаткові зусилля на заміну обладнання і не потрібно залишати межі свого робочого місця.

Мінімальне крутне зусилля і цільна зварна конструкція з’єднувача забезпечують довговічну експлуатацію та мінімальний вплив на зусилля відриву машини.

Квік-каплери DISD SDQC20
Квік-каплери DISD SDQC20
Детальніше
Квік-каплери DISD SDQC30
Квік-каплери DISD SDQC30
Детальніше