ГК Індустрія

Провідні виробничі підприємства і будівельні компанії України віддають перевагу якісній і надійній спецтехніці Doosan, яка не підведе в найскладніших умовах експлуатації.

Doosan сьогодні – еталон надійності, продуктивності і економічності, що не вимагає доказів.

Техніка Doosan перевірена мільйонами клієнтів по всьому світу і сотнями наших співвітчизників!

Південно-корейська фінансово-промислова Група Doosan була заснована в 1896 р і на сьогоднішній день – це багатонаціональна бізнес-компанія з особливим акцентом на споживчі товари, нерухомість, спецтехніку, оборонний сектор, промислове виробництво, торгівлю і будівельний сектор.

На початок 2019 року компанія Doosan займає 7 місце в світі по реалізації землерийної і дорожньо-будівельної техніки, пропонуючи своїм клієнтам різноманітну техніку в найосновніших і затребуваних галузях.

У розпорядженні Групи Doosan заводи з виробництва спецтехніки та навісного обладнання в Південній Кореї, США, Швеції, Чехії, Бразилії та Китаї. Міжнародна корпорація Doosan в даний час має більше 25 дочірніх компаній в Кореї і 86 зарубіжних філій в 35 країнах світу, в яких працюють більше, ніж 38 000 співробітників (20 000 в Кореї і 18 000 за кордоном) і всесвітню мережу з понад 1400 доларів, включаючи українського дистриб’ютора – Групу компаній «Індустрія».

Ми єдина компанія в Україні - офіційний представник і дистриб'ютор Doosan Infracore!

Ми пропонуємо повний спектр послуг, включаючи продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування сучасної дорожньо-будівельної та кар’єрної техніки Doosan.

За 15 років діяльності з наших філій було поставлено понад 300 моделей гусеничних екскаваторів серії DX, 150 колісних екскаваторів серії DX-W, більше 450 навантажувачів серії DL і DISD, десятки міні-екскаваторів серії DX-Z і іншої, більш вузькоспеціалізованої дорожньо-будівельної техніки Doosan, включаючи декілька екскаваторів-руйнівників Demolition, під конкретні завдання клієнтів.

Дорожньо-будівельна і кар’єрна техніка Doosan доступна до ознайомлення на виставкових майданчиках компанії в Києві, Дніпрі, Одесі та Тернополі. Також, наші фахівці підберуть необхідне навісне обладнання до вашої техніки для земляних, демонтажних, будівельних і ін. робіт.

Отримати професійну консультацію спеціаліста компанії ви зможете за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» нашого сайту або ж скориставшись чатом або формою замовлення зворотнього дзвінка.

Краще попередити поломку, ніж ремонтувати!

Саме з таким девізом працює наша Служба сервісного обслуговування 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

Увага технічних фахівців і рекомендації по обслуговуванню спецтехніки дозволяють уникнути передчасних поломок, пов’язаних з банальної нестачею інформації про те, як правильно, безаварійно і ефективно підійти до головного питання – експлуатації важких і потужних машин Doosan, які в умілих руках операторів будуть приносити гідний фінансовий прибуток вашому підприємству!

Сертифікат дистриб'ютора

Більше 15 років стабільної роботи, активна позиція на ринку України та постійне вдосконалення рівня обслуговування свідчить про правильність вибору в 2004 році компанією Doosan Infracore нашого підприємства в якості офіційного представника.

Фахівці Групи компаній «Індустрія» докладають максимум зусиль, щоб наш клієнт отримав саме ту техніку та навісне обладнання Doosan, які вирішать всі його завдання в найкоротші терміни і з оптимальною вигодою.

Дипломи

Відгуки

Бажаєте залишити відгук?
    Згода на обробку персональних даних