ГК Індустрія

Поворотні щітки

Поворотні щітки DISD SDBR з кутом повороту 30º встановлюються на фронтальні навантажувачі Doosan аналогічної серії. Основна сфера застосування щіток – комунальне господарство і промислові підприємства. Поворотні щітки для фронтальних навантажувачів використовують для прибирання вулиць, парків і скверів, аеродромів, пішохідних зон, автостоянок, складів і промислових територій.

Кутова щітка з гідроприводом оснащена системою впорскування рідини. У комплект поставки можуть входити труби, спринклери, 400-х літрова ємність під бак, насос і система управління. Систему зрошення рекомендується використовувати в суху погоду при температурі вище + 5º градусів для зниження концентрації пилу, що піднімається в повітря.

За допомогою обладнання легко, і в той же час однаково ефективно, очищаються злітні смуги аеродромів і пішохідні зони населених пунктів від пилу. Особливо актуальні поворотні гідрощітки для фронтальних навантажувачів DISD в промисловому застосуванні. Адже на територіях промислових об’єктів накопичується дуже багато пилу фіброгенної дії (містяться важкі метали), яка негативно впливає на організм людини.

Наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель щіток, виходячи з технічних характеристик і ваших завдань.

Поворотні щітки DISD SDBR20
Поворотні щітки DISD SDBR20
Детальніше
Поворотні щітки DISD SDBR30
Поворотні щітки DISD SDBR30
Детальніше