ГК Індустрія

Грейфери

Група компаній «Індустрія» пропонує ефективне рішення для фронтальних навантажувачів DISD, що використовуються на підприємствах сільськогосподарської, лісової і лісозаготівельної промисловості:

– Грейфери для колод і пиломатеріалів призначені для навантаження, розвантаження, транспортування, укладання і сортування лісоматеріалів. Їх плоскі зуби і піднята задня частина розроблені спеціально для використання при навантаженні/розвантаженні необроблених колод і деревини в штабелях.

– Грейфери для трави необхідні для навантаження, штабелювання і сортування деревини на лісопильні, прибирання трави і заготівлі сіна. Конструкція грейфера дозволяє виконувати навантаження швидко і акуратно, виключаючи висипання. Устаткування може поставлятися з функцією підйому на задану висоту, що забезпечує полегшене розвантаження грейферів при повному підйомі і дозволяє укладати більш високі штабелі пиломатеріалів.

Відмінною особливістю навісного обладнання Doosan є високий ступінь надійності і великий термін експлуатації. Міцна конструкція, вивірена геометрія грейфера роблять навісне обладнання незамінним помічником у лісовому господарстві.
Для виготовлення грейферів використовується дрібнозерниста сталь HARDOX 450. Конструкція передбачає установку двох тяг в пристрої змикання щелеп, що відповідають за синхронність їх роботи. Дана опція дає можливість рівномірно розподіляти зусилля стиснення на щелепи грейфера і виключати появу несиметричних навантажень в точках змикання щелеп з основою грейфера. Гідравлічний циліндр розміщується горизонтально і повністю інтегрований в корпус, що захищає вузол від впливу зовнішнього середовища.

Грейфери DISD SDGG20
Грейфери DISD SDGG20
Детальніше
Грейфери DISD SDGL20-T
Грейфери DISD SDGL20-T
Детальніше
Грейфери DISD SDGL20-G
Грейфери DISD SDGL20-G
Детальніше
Грейфери DISD SDGG30
Грейфери DISD SDGG30
Детальніше
Грейфери DISD SDGL30-T
Грейфери DISD SDGL30-T
Детальніше