ГК Індустрія

Гідравлічні ножиці

Гідравлічні ножиці Doosan – спеціальний вид навісного обладнання для демонтажних робіт, зокрема, для різання металобрухту, подрібнення будівельних конструкцій та залізобетонних виробів.

Завдяки особливій технології виготовлення, міцності і жорсткості конструкції, гостроті ріжучих елементів і величезним зусиллям, які розвивають циліндри, пристрій здатний розрізати металеві профілі та арматуру до 13 і більше сантиметрів. Використання гідравлічних клапанів забезпечує автоматизацію процесів і збільшує продуктивність демонтажних робіт. Дані параметри гідроножиць Doosan дають можливість виконати руйнування металевих і залізобетонних конструкцій за менший проміжок часу і знизити експлуатаційні витрати на утримання спецтехніки.

Для виготовлення ножиць виробник використовує спеціальну сталь Хардокс (Hardox) з твердістю НВ400, що збільшує надійність і зносостійкість ріжучих кромок, які в разі потреби, можна замінити на нові. Гідравлічний блок повертається на 360°, що забезпечує точне розташування обладнання в будь-яких умовах.