ГК Індустрія

Грейферні ковші

Гідравлічні грейферні ковші для екскаваторів Doosan – незамінне навісне обладнання для будівельних, сільськогосподарських, комунальних та гірничодобувних підприємств, що дозволяє повністю виключити ручну людську працю. Двощелепні грейферні ковші Doosan призначені для розробки гірських кар’єрів, котлованів, завантаження/розвантаження промислових відходів, скельних порід, піску, цементу та інших сипучих і твердих матеріалів.

Ковші-грейфери оснащені двома вертикальними циліндрами, всі елементи гідравлічної системи відрізняються високою якістю збірки і точністю у виготовленні, за рахунок чого гідравліка може працювати в важких режимах експлуатації. Для виготовлення витратних частин, які безпосередньо контактують з матеріалом, застосовується якісна сталь HARDOX 400BHN.

Група компаній «Індустрія» пропонує модельний ряд ковшів-грейферів об’ємом 0.37 – 1.7 м³ для екскаваторів повною масою від 14 до 52 тонн. Представлений тип навісного обладнання випускається з широким спектром функцій, завдяки чому можна підібрати інструмент, який буде на 100% відповідати поставленим завданням і вимогам Замовника.