ГК Індустрія

Ковші для легких матеріалів

Ковші для легких матеріалів Doosan є незамінним знімним обладнанням, розробленим спеціально для фронтальних навантажувачів серії DL, які задіюються для вантажно-розвантажувальних робіт в сільському господарстві, будівництві та аграрному секторі. Ковші даної модифікації мають полегшену конструкцію і збільшений об’єм, що дозволяє працювати з різними видами легких матеріалів (пісок, мульча, грунт, зернові культури та ін.).

У стандартній комплектації ківш поставляється з ріжучої кромкою або коронками з адаптерами, або ж коронками з кріпленням на болтах. Для полегшення проникнення ковша в матеріал, конструкцією передбачені бічні стінки з високими прямими бортами. Полегшені ковші Doosan успішно зарекомендували себе в Україні при виконанні сільськогосподарських та будівельних робіт.

Ковші можуть бути задіяні як для риття ґрунту, так і для завантаження/розвантаження різних матеріалів невисокою щільністю і твердістю. Мають відмінний показник зусилля відриву, що полегшує і прискорює виїмку і наповнення ковша.

Перед покупкою полегшеного ковша потрібно уточнити відповідну модель навантажувача, а також технічні характеристики: масу, ширину і корисний об’єм необхідного навісного обладнання.