ГК Індустрія

Вібраційні дробарки для льоду

Вібраційні дробарки DISD – це спеціальне навісне обладнання, призначене для прибирання зледеніння з дорожнього покриття і будь-яких інших майданчиків.

Пристрій складається з двох основних частин: порталу та системи дискових пластин роликового типу. Роликова пластина дробарки безпосередньо не торкається землі і ніяким чином не впливає на покриття доріг, що є основною перевагою пристрою.

У нашому каталозі представлені вібраційні дробарки, які встановлюються на фронтальні навантажувачі південнокорейського бренду DISD серій SD200/SD200N і SD300/SD300N. Додаткове навісне обладнання відрізняється габаритами і робітничою масою, параметри яких вказані в картці товару.

Устаткування для прибирання доріг, вулиць, парковок від льоду стане незамінним помічником для міських комунальних служб, автотранспортних підприємств, промислових заводів і фабрик. Вібраційні дробарки DISD відрізняються високою точністю складання, надійністю і продуктивністю, завдяки використанню якісних зносостійких матеріалів і комплектуючих. Також, на обладнання поширюється офіційна гарантія виробника.

Вібраційні дробарки DISD SDIB20
Вібраційні дробарки DISD SDIB20
Детальніше
Вібраційні дробарки DISD SDIB30
Вібраційні дробарки DISD SDIB30
Детальніше