ГК Індустрія

Кутові відвали

Серед корисного знімного обладнання для фронтальних навантажувачів південнокорейського бренду DISD можна відзначити спеціальні кутові відвали. Робочі інструменти даного типу відрізняються від стандартних прямих відвалів способом планування або розчищення території при куті повороту 30°. Їх можна використовувати в комунальній, промисловій, виробничій, сільськогосподарській та будівельній сферах. Кутові відвали дозволяють очищати дорогу від бруду і снігу, прибирати відходи тваринництва на фермерських господарствах, переміщати гравій. Також робочі інструменти застосовуються при заключному плануванні в будівництві і ландшафтному дизайні.

Всі компоненти конструкції відвалів виготовляються з високоміцної сталі, що володіє високою міцністю на розтяг. За рахунок застосування листів з легованої сталі Hardox 450HB, подовжується термін експлуатації обладнання.

Нижня кромка відвала оснащується кріпленням для можливості заміни зношених ножів з ріжучої кромкою шириною 20 мм, які здатні справлятися з особливо міцними гірськими породами і будматеріалами.

Звертаємо увагу, що кожна модель відвалів підходить під конкретну серію фронтальних навантажувачів, що потрібно враховувати при замовленні.

Кутові відвали DISD SDBL20
Кутові відвали DISD SDBL20
Детальніше
Кутові відвали DISD SDBL20-E
Кутові відвали DISD SDBL20-E
Детальніше
Кутові відвали DISD SDBL30
Кутові відвали DISD SDBL30
Детальніше
Кутові відвали DISD SDBL30-E
Кутові відвали DISD SDBL30-E
Детальніше