ГК Індустрія

Головна » Статті » Обирайте кращих!

Обирайте кращих!

Техніка Doosan – потужність, переваги і нічого зайвого
Кожному вчинку – своя причина. А ось покупка будівельної техніки, це причина ще раз розглянути переваги виробника і переконатися в правильності свого вибору. Ми підготували найважливіші відповіді на питання, які назавжди розвіють ваші сумніви в техніці Doosan. І почнемо ми з самого важливого – експлуатаційних характеристик.

Мабуть, першим питанням яким задається покупець при виборі дорожньо-будівельної техніки, а які це «хороші» характеристики?
І перша відповідь – ті, що приносять своєму власникові прибуток. А ось вже в прибуток входять такі поняття як рентабельність придбання, швидкість окупності техніки і головне надійність і довговічність. Все сходиться до старого доброго співвідношення ціна-якість. І якщо, купуючи легковий автомобіль покупець задовольняє свою особисту потребу, то дорожньо-будівельна техніка, в першу чергу, купується для виконання певних завдань і головне (!), щоб її продуктивність відповідала вимогам.

У чому ж полягає сама концепція техніки Doosan? Всю концепцію можна висловити трьома словами – надійність, потужність і продуктивність. Ці три прості слова, як не можна краще відображаються абсолютно у всіх, без винятку, продуктах корейського бренду.

Поза конкуренцією
Випробування будівельної техніки на полігонах показали, що техніка Doosan за всіма показниками випереджає основних конкурентів. А в плані ефективності, економії трудовитрат і потужності відмітка переваги перевалила за 25%.

«Для вітчизняного користувача, завжди на першому місці була і буде надійність. Надійність техніки Doosan – це факт, який неможливо заперечити. »

Відповідь на питання «а що ж такого в техніці Doosan?» криється в її технічній унікальності. Наприклад, екскаватори масою в 22 т мають збільшені гідравлічні циліндри що, поєднуючись з потужністю двигуна, дозволяє видавати просто приголомшливі результати. Потужність екскаватора безпосередньо залежить від гідравлічного тиску, що створюється гідроциліндром. Нехай порівняння з приводу чим більше, тим краще не завжди доречно, – тут саме той випадок, коли великий розмір циліндра дає більше потужності, а разом з тим і продуктивності.

Конструкторський склад Doosan, завжди прагне до створення оптимального співвідношення потужності і витрати палива. За рахунок унікальних рішень, розробникам вдалося вивести потужність двигуна і момент обертання на максимум, але при цьому досягти економічності у витраті палива і завжди відповідати міжнародним вимогам якості.

Відповідати і перевершувати!
На випробуваннях, порівнюючи роботу навантажувачів, Doosan перевершив найближчих конкурентів. Для порівняння бралися показники відриву, продуктивності і прохідності, в процесі риття канав з V-подібним профілем і вантажно-розвантажувальних операцій. Завдяки системі «золотого» перетину, де навантаження на передній і задній міст – становить 45% і 55%, забезпечується прекрасна стійкість в робочому процесі. Ще за рахунок ббільш важкого переднього моста, відбувається посилення потужності і більше поглиблення під час риття і при земляних роботах.

В навантажувачах інших виробників важкий задній міст використовують для безпеки від перекидання, але разом з цим робоча ефективність при роботі з грунтами – падає. Конструктори Doosan прийшли до іншого рішення: за рахунок більш широкого корпусу і балансування з точністю до міліметра, будь-які вантажні роботи не залежно від того на більш високих або низьких рівнях, виконуються максимально безпечно. Doosan досяг найбільш оптимального балансування машин, де робоча ефективність не стає заручником безпеки і довів повну відповідність двом правилам своєї концепції – надійність і продуктивність.

Обслуговування
Група компаній «Індустрія» – одна з небагатьох компаній, що готова надавати цілодобовий сервіс 24/7 для своїх клієнтів. А наша Служба сервісу та умови обслуговування – це окремий привід для гордості, адже ми дбаємо про свої машини ще до виникнення несправностей. Служба сервісу Групи компаній «Індустрія» може похвалитися мобільністю ремонту, високою швидкістю усунення несправностей, а найголовніше – гарантією на виконану роботу.

Нижче ми дамо розгорнутий опис всіх програм технічного і сервісного обслуговування.
Пакетна програма забезпечення запчастинами
Суть програми забезпечити клієнтів, необхідними послугами та компонентами за найнижчою ціною. Працівники сервісу повністю контролюють життєвий цикл машин, вчасно усуваючи несправності не допускаючи стан машини до критичного. Програма також включає в себе повне забезпечення запчастинами.
Перевірка гусениць DPMS
Сервісна програма DPMS, передбачає діагностику і обслуговування одного з найважливіших компонентів будь-якого гусеничного екскаватора – гусениць. Програма включає в себе перевірку працездатності, додаткове обслуговування для запобігання передчасного зносу. В результаті власник не стикається з проблемами простою техніки і тим самим не втрачає свої кошти.
Віддалений контроль і попередження поломок за допомогою ПК (DMS)
Фахівці служби сервісу можуть отримати доступ до вбудованого на борту машини програмного забезпечення системи e-EPOS™ за допомогою ПК. Це дозволяє заздалегідь діагностувати більш уразливі в робочому процесі вузли машини, прискорити виявлення неполадок і ремонт. e-EPOS™ працює виключно з екскаваторами Doosan.
Все для продуктивності
За рахунок постійного аналізу, фахівці наших компаній виявляють найбільш затребувані запчастини, тим самим забезпечуючи їх постійну наявність на сладах. У разі, якщо машина зламалася на робочому місці, а доставити її до найближчого сервісу немає можливості, фахівці прийдуть вам на допомогу виїхавши на місце дислокації техніки.

Сервіс Doosan робить все можливе, для мінімізації простою вашої техніки.

Гарантами якісного обслуговування виступають першокласні фахівці компанії. Персонал служби сервісу постійно удосконалює свої навички в робочому процесі, а крім цього проходить спеціальні курси по вдосконаленню і сучасним методам діагностики і ремонту.

«Кожен офіційний дилер Doosan має професійний персонал в рамках системи навчання та програми з підготовки співробітників.»

Крім теоретичних курсів, співробітники сервісу навчаються на спеціальних тренажерах-макетах компонентів техніки, розглядаючи різні ситуації, що виникають в робочому процесі. Doosan Infracore запрошує в свої навчальні центри в Південній Кореї і навчає всіх дилерів і співробітників, всі вони проходять інструктаж та навчаються безпосередньо з розробниками техніки компанії Doosan.

Doosan – означає якість
Для будь-якого виробника важлива репутація. Головним показником якості техніки є її надійність. Для невпинного контролю за якістю Doosan створив так званий «Центр Надійності». Тут проводять випробування всіх вузлів і запчастин майбутньої машини, ще до поставки на конвеєр. До початку серійного випуску компоненти проходять кілька етапів перевірки, і тільки після остаточного затвердження надходять у виробництво. Перевіряється все, від якості до довговічності. Розробляються можливі аварійні ситуації та способи їх запобігання.

«Ще однією відмінною особливістю техніки Doosan є можливість застосування в будь-якій точці світу.»

Технічні можливості техніки Doosan такі, що її застосування можливе практично в будь-яких умовах від Південного полюса, до пустелі. Дорожньо-будівельна техніка Doosan працює навіть в умовах екстремально низьких температур (-40°С). Для забезпечення запуску двигуна і підігріву палива в умовах сильного холоду, техніка оснащується акумуляторами підвищеної ємності і системами підігріву палива, що дозволяє запускати двигун навіть при критично низькій температурі.

«Забарвлення техніки на перший погляд не є таким вже важливим параметром, адже набагато важливіше технічні характеристики, ніж те, як вона виглядає. Але навіть тут Doosan виграє у інших виробників, приділяючи стільки уваги саме зовнішньому вигляду. »

Спеціальна фарба Super Doosan Orange, застосовується виключно на техніці Doosan. Вона повністю захищає техніку від впливу зовнішніх факторів, не допускаючи корозії корпусу.

Економічність
Для будівельної техніки, мабуть, немає точного визначення стосовно витрати та економії палива. Тут впливає багато чинників, і найголовніший з них – умови роботи. Так, абсолютно вірно, витрата палива техніки безпосередньо залежить від умов роботи, якості палива, необхідної продуктивності, виконання певних завдань і нарешті умов робочої місцевості. Тут можна тільки порівняти виконання певного завдання двома машинами різних виробників, врахувати всі чинники і вже потім, на підставі отриманих даних, підрахувати витрати.

«Про продуктивність Doosan можна говорити багато, наприклад, якщо порівнювати ємність паливних баків 20 тонних екскаваторів Doosan і конкурентів, то ємність у Doosan більше від 13% до 25%. А 22 тонний екскаватор Doosan, з середньою витратою 20 л/год, в нормальних робочих умовах не вимагає дозаправки протягом 20-ти робочих годин. »

Компоненти і вузли
Унікальність техніки Doosan починається з найголовнішого – всі деталі, компоненти і вузли, виробляються виключно на заводах Doosan. Це виступає гарантом бездоганної роботи, надійності і довговічності техніки. Немає можливих проблем несумісності, коли компоненти різних виробників забезпечують не ті виробничі дані, які хочеться клієнту. Тут все ідеально «заточене» під один одного, кожна деталь, запчастина і компонент – разом створюють досконалість.

Двигуни Doosan
Завдяки спільному виробництву, двигун ідеально поєднується з гідравлікою машини, видаючи максимальну робочу потужність і продуктивність. Навіть на низьких оборотах двигуни Doosan видають високий крутний момент. Ніяких проблем з оптимізацією і сумісністю обладнання, просто немає і бути не може. Весь механізм працює як годинник.

Насоси Doosan
Насоси від Doosan давно заслужили світове визнання. На сьогоднішній день вони використовуються такими брендами-виробниками будівельної техніки як: CAT, Volvo, Kobelco, JCB, Terex, JohnDeere, Bobcat. Світове лідерство обумовлено, високими показниками продуктивності, надійності і давно зарекомендованим себе ім’ям компанії. В першу чергу їх високо цінують за відмінні робочі характеристики у важких умовах роботи.

Гідромотори Doosan
Невід’ємна частина будь-якої сучасної будівельної техніки, на машинах виробництва Doosan забезпечує ідеальне регулювання трансмісії на повороті і в процесі ходу. Гидромотор узгоджений з основними компонентами техніки – насосом і двигуном.

«Зараз гідромотори виробництва Doosan, використовують в своїх машинах японські виробники Kobelco і Sumitomo.»

Інновації для будівельного ринку
Тут варто повідомити, що сама техніка Doosan являє собою втілення передових інновацій розробок і експериментів. У постійному пошуку досконалості, конструктори Doosan вносять величезний вклад в розвиток будівельної техніки та обладнання. Взяти хоча-б сміливий і головне вдалий проект з компанією Bobcat в плані розробок гібридних екскаваторів. Але ж до Doosan – це нікому не вдавалося зробити!

«Doosan – перша південнокорейська компанія, що займається розробкою дорожньо-будівельного обладнання та перша азіатська компанія, що досягла вражаючих результатів і лідируючих позицій на світовому ринку.»

Гордість Doosan це якість її продукції!
Крім гібридних екскаваторів, Doosan займається розробкою нових електричних екскаваторів, постійно орієнтуючись на тенденції світового ринку. Тут головна заслуга Doosan – це інновації, які вона привносить у світ, разом зі своєю технікою. На особливу увагу заслуговує створений спільно з Bobcat – радіокерований навантажувач. Свої переваги він продемонстрував ще в далекому 2011 році, на демонтажних роботах в Японії, після катастрофи на атомній станції. В умовах, де не могли працювати ні люди, ні звичайна техніка, навантажувач з бортовим поворотом, зробив дуже багато для вирішення жахливої ​​проблеми.

Центр надійності і випробувань техніки Doosan
Як вже говорилося вище, для Doosan немає нічого важливішого за якість продукції. Центр надійності створений для випробувань, що виступають гарантією виняткової якості.
Структура центру:
Приміщення екстремальних кліматичних випробувань (температурний режим від -40°С до + 60°С)
Прискорені випробування на довговічність – B10.
Безлунне приміщення для встановлення ступеня забруднення середовища шумами при роботі техніки.
Кожна зі структур центру надійності працює в тісній зв’язці з фахівцями центру досліджень і технологічного інституту. Загалом, структура роботи безлічі відділів Doosan полягає в тісному взаємообміні досвідом і розробками. Тільки так вдасться уникнути безлічі помилок і випускати техніку найвищого класу.

Концепція СХ – техніка майбутнього!
Doosan в 2009 році відзначився на світовій арені будівельної техніки завдяки отриманню декількох престижних нагород в області дизайну. Doosan – став першою компанією-виробником будівельної техніки, що отримала нагороду в галузі дизайну! Концепція зовнішнього вигляду передбачала недалеке майбутнє всього автомобілебудування. Уже тоді розробники Doosan передбачали можливість створення гібридних машин, а зовнішній вигляд екскаватора відповідав стилю майбутнього – стилю футуризм.

«Перші серійні навантажувачі концепції СХ з’являться на ринку вже в 2019 році. Їх головне призначення, як і раніше, задовольняти потреби клієнта і максимально швидко справлятися з поставленими завданнями. »

Але разом з генерацією високої потужності і продуктивності, тепер техніка Doosan буде відповідати новим вимогам в плані ставлення до навколишнього середовища та нових екологічних стандартів!