ГК Індустрія

Головна » Новини » Doosan Infracore на Bauma 2019: екологія – пріоритет!

Doosan Infracore на Bauma 2019: екологія – пріоритет!

На початку квітня 2019 р. в м. Мюнхен завершилася виставка Bauma (скорочена назва від нім. Baumachinen) – спеціалізована міжнародна виставка техніки, обладнання та інноваційних технологій для будівельної та гірничої промисловостей. Проводиться в Німеччині раз в три роки, починаючи з 1954 р., і на сьогоднішній день вважається найпрестижнішою і масштабною подією.

Європейський підрозділ Doosan Infracore знайомили відвідувачів виставки з новим поколінням спецтехніки Doosan, серед яких можна було побачити і оцінити гусеничні екскаватори Doosan DX300LC і DX800LC, кар’єрні самоскиди Doosan Moxy DA30 і DA45, міні-екскаватори Doosan DX27z і DX35z, фронтальні навантажувачі Doosan DL200TC, DL280 і DL420CVT, а також – перевантажувач матеріалів на базі колісного екскаватора Doosan DX250WMH.

Всі машини обладнані двигунами Doosan і Scania, адаптованими під екологічні норми Euro5, що діють на територіях європейських держав.

Нагадаємо, що Група компаній «Індустрія» є офіційним дистриб’ютором Doosan Infracore в Україні і поставляє спецтехніку Doosan, адаптовану для українського ринку. Вся техніка Doosan Infracore забезпечується офіційною гарантією виробника і обслуговується фахівцями нашої Служби сервісу, які щорічно проходять підготовку і навчання безпосередньо у виробника.