ГК Індустрія

Головна » Doosan » Міні-екскаватори

Міні-екскаватори

Міні-екскаватори Doosan – компактна техніка, спеціально розроблена для використання в умовах обмеженого простору. Застосовуються всередині будівель для демонтажу перегородок і перекриттів, для риття невеликих траншей під укладку інженерних комунікацій (телефонний кабель, труби), в парках і міських кварталах, де необхідно уникнути руйнування ландшафту і дорожнього покриття.

Міні-екскаватори Doosan мають простору кабіну з великим оглядом, всередині якої ергономічно розташовані прилади керування, що дає можливість постійно контролювати основні робочі показники.

Двигун і поліпшена гідравлічна система забезпечують високі показники продуктивності. Х- і D-образні рами запобігають деформації несучих елементів при великих навантаженнях в процесі експлуатації.

Швидкий доступ до радіатора, акумулятора, фільтрів і інших компонентів спрощує технічне обслуговування, діагностику та ремонт спецтехніки. Гумові гусениці забезпечують відмінне зчеплення з покриттям і запобігають його ушкодженню.

Міні-екскаватори Doosan здатні максимально оперативно виконувати завдання навіть в самих важкодоступних місцях будівельного майданчика