ГК Індустрія

Головна » Doosan » Гусеничні екскаватори

Гусеничні екскаватори

З гусеничними екскаваторами Doosan ви зможете кардинально розширити спектр послуг, що надаються і отримувати додатковий прибуток там, де ще вчора це здавалося неможливим. У нашому каталозі представлені екскаватори Doosan на гусеничному ходу, які можна задіяти в будівництві, сільськогосподарській, лісозаготівельній сферах і навіть під час рятувальних операцій, незалежно від масштабів і рельєфу місцевості.

Для гусеничних екскаваторів Doosan не є проблемою бездоріжжя, болотиста або піщана місцевість, до того ж мають відмінну маневреність і прохідність. Глибокі котловани, траншеї, бункери, розробка піщаних і гірничо-збагачувальних кар’єрів, прокладання інженерних комунікацій, траншей і транспортних шляхів – це все про екскаватори компанії Doosan Infracore.

Розширити діапазон завдань екскаваторів дозволить установка навісного обладнання: гідромолот, крашер або спеціальний, посилений ківш ви також зможете замовити у нас прямо зараз. Вирішуйте свої завдання ефективно та при мінімальних затратах!

Гусеничні екскаватори Doosan призначені для виконання широкого діапазону завдань і володіють достатнім запасом потужності і міцності