ГК Індустрія

Провідні виробничі підприємства і будівельні компанії України віддають перевагу якісній і надійній спецтехніці Doosan, яка не підведе в найскладніших умовах експлуатації.

Doosan сьогодні – еталон надійності, продуктивності і економічності, що не вимагає доказів.

Doosan

Після того, як Doosan самостійно розробляє свою першу модель екскаватора в 1985 році, компанія створює свою власну лінійку моделей важкої будівельної техніки.

Надалі компанія присвоює кожному типу техніки свою серію і розвиває, оптимізує і покращує гусеничні екскаватори серії DX, колісні екскаватори серії DX-W, фронтальні навантажувачі серій DL і DISD, кар’єрні самоскиди з зчленованою рамою серії DA і міні-екскаватори серії DX-Z.

Також, Група Doosan вже більше 100 років виробляє широкий асортимент обладнання для різноманітних сфер: компоненти для ядерної енергетики, двигуни для корабельно-будівельної галузі, верстати для обробки металу, системи зрошення, генератори, обладнання та комплектуючі для повітряних компресорів, системи освітлення та ін.

Doosan Moxy

Фахівці розташованого в Норвегії підрозділу Doosan Moxy розробили оригінальні технології для кар’єрних самоскидів з шарнірним зчленуванням, необхідних як для розробки кар’єрів, так і на будівельних майданчиках. Серед інновацій підрозділу – унікальна задня підвіска у вигляді тандемного візка з одним диференціалом, завдяки якому зведено до мінімуму втрату потужності і гарантовано постійний контакт коліс з грунтом.

Bobcat

Bobcat є передовим виробником компактного обладнання для будівництва, сільського та комунального господарств, а так само для гірничодобувної галузі. Компанія спеціалізується на виробництві телескопічних навантажувачів, компактних навантажувачів і екскаваторів.

Geith

Ось уже понад 50 років Geith визнана світовим лідером в розробці і виробництві посилених ковшів, швидкоз’ємів (quick-capler) і іншого, необхідного обладнання для будівництва, знесення і гірничодобувної промисловості.

Tramac

Протягом 35 років Tramac підтримує репутацію постачальника надійних і високоякісних гідравлічних молотів для будівельної та кар’єрної техніки.

Montabert

Montabert (Франція) є світовим лідером технологічно передових гідромолотів і ударників, які використовуються в гірничодобувній і будівельній промисловості.

Саме компанії Montabert приписують розробку першого в світі гідравлічного молота в 1960-х роках.

Сьогодні Montabert продовжує стимулювати ринок інноваціями за рахунок збільшення ефективності своєї продукції і розширення асортименту додаткового обладнання до спецтехніки.

Техніка Doosan перевірена мільйонами клієнтів по всьому світу і сотнями наших співвітчизників!

Південно-корейська фінансово-промислова Група Doosan була заснована в 1896 р і на сьогоднішній день – це багатонаціональна бізнес-компанія з особливим акцентом на споживчі товари, нерухомість, спецтехніку, оборонний сектор, промислове виробництво, торгівлю і будівельний сектор.

На початок 2019 року компанія Doosan займає 7 місце в світі по реалізації землерийної і дорожньо-будівельної техніки, пропонуючи своїм клієнтам різноманітну техніку в найосновніших і затребуваних галузях.

У розпорядженні Групи Doosan заводи з виробництва спецтехніки та навісного обладнання в Південній Кореї, США, Швеції, Чехії, Бразилії та Китаї. Міжнародна корпорація Doosan в даний час має більше 25 дочірніх компаній в Кореї і 86 зарубіжних філій в 35 країнах світу, в яких працюють більше, ніж 38 000 співробітників (20 000 в Кореї і 18 000 за кордоном) і всесвітню мережу з понад 1400 доларів, включаючи українського дистриб’ютора – Групу компаній «Індустрія».

Ми єдина компанія в Україні - офіційний представник і дистриб'ютор Doosan Infracore!

Ми пропонуємо повний спектр послуг, включаючи продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування сучасної дорожньо-будівельної та кар’єрної техніки Doosan.

За 15 років діяльності з наших філій було поставлено понад 300 моделей гусеничних екскаваторів серії DX, 150 колісних екскаваторів серії DX-W, більше 450 навантажувачів серії DL і DISD, десятки міні-екскаваторів серії DX-Z і іншої, більш вузькоспеціалізованої дорожньо-будівельної техніки Doosan, включаючи декілька екскаваторів-руйнівників Demolition, під конкретні завдання клієнтів.

Дорожньо-будівельна і кар’єрна техніка Doosan доступна до ознайомлення на виставкових майданчиках компанії в Києві, Дніпрі, Одесі та Тернополі. Також, наші фахівці підберуть необхідне навісне обладнання до вашої техніки для земляних, демонтажних, будівельних і ін. робіт.

Отримати професійну консультацію спеціаліста компанії ви зможете за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» нашого сайту або ж скориставшись чатом або формою замовлення зворотнього дзвінка.

Краще попередити поломку, ніж ремонтувати!

Саме з таким девізом працює наша Служба сервісного обслуговування 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

Увага технічних фахівців і рекомендації по обслуговуванню спецтехніки дозволяють уникнути передчасних поломок, пов’язаних з банальної нестачею інформації про те, як правильно, безаварійно і ефективно підійти до головного питання – експлуатації важких і потужних машин Doosan, які в умілих руках операторів будуть приносити гідний фінансовий прибуток вашому підприємству!

Сертифікат дистриб'ютора

Більше 15 років стабільної роботи, активна позиція на ринку України та постійне вдосконалення рівня обслуговування свідчить про правильність вибору в 2004 році компанією Doosan Infracore нашого підприємства в якості офіційного представника.

Фахівці Групи компаній «Індустрія» докладають максимум зусиль, щоб наш клієнт отримав саме ту техніку та навісне обладнання Doosan, які вирішать всі його завдання в найкоротші терміни і з оптимальною вигодою.

Дипломи

Відгуки

Бажаєте залишити відгук?
    Згода на обробку персональних даних